Za sklem – 3.díl

125
Přehraj.to

Policejní komando pokračuje v případu vražd utečenců a jejich řidiče, navíc přišli o mladého kolegu Davida, kterého někdo zabil. Nyní je nalezena mladá syrská dívka, také ona byla kdesi uvězněná, zdrogovaná a zneužívaná- tak jako dívka z dodávky s uprchlíky, kterou tam odtud vrazi odvezli. Mrtvá je asi 3 dny, utopila se, ale nejspíše s něčí pomocí. Policie zjišťuje, že se do země dostala jako studentka, navštěvují tedy studentskou agenturu, která vše zprostředkovala. Dívka měla 2 měsíce neplatné vízum, Noro a Maxo chtějí její složku. Rychle zjišťují, že jsou na správném místě- muž se totiž dává na útěk a sekretářku zastaví u skartovačky, kde se snaží zbavit informací. Oba jsou zatčeni, policie se pouští do procházení veškeré dokumentace o dalších „studentech“. Muže vyslýchají, ale nic z něj nedostanou- ví, že mlčení je teď to nejlepší co může dělat. V nemocnici se zatím zotavuje další dívka, kterou věznili, ta byla v dodávce, kde všechny až na ní a jednu dívku zastřelili.

Za sklem – 3.díl. Sleduj svůj oblíbený seriál zcela zdarma. Seriál je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku.

Další díly seriálů, popřípadě i jiný seriál najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play.

Zavřít reklamu ×

Přehraj.to