Strážce duší – 6.díl – Madonin dar

125
Přehraj.to

V malé horské vesničce je uctíván zázračný obraz Matky Boží. V době třicetileté války byl pod ním nalezen nádherný mešní kalich. Sama Madona ho prý věnovala zcela vyloupenému kostelu, aby farář mohl dál sloužit mše. Stará pověst se nečekaně stává realitou. Madona na obraze ožívá, v kostele se objevují tajemné úkazy a vzácný zlatý kalich mizí z dobře zabezpečeného sejfu.
Záhadné a technicky jen obtížně proveditelné zobrazení Madony na skle okna je základní inspirací pro pátrání Armína s Nelserovou. Co je zdání a co skutečnost? S čím bychom polemizovali jako s výmyslem či výplodem fantazie a čemu bychom naopak přisoudili historickou hodnověrnost?

Strážce duší – 6.díl – Madonin dar. Sleduj svůj oblíbený seriál zcela zdarma. Seriál je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku. Další díly seriálů, popřípadě i jiný seriál najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play.

Zavřít reklamu ×

Přehraj.to