Ohnivý kuře – 37.díl – Zlomené žebro

82
Přehraj.to

Mike s Burákem dostanou nabídku na raut pro 80 lidí. Nemají proto čas řešit, proč má Zuzanka modřinu na krku. Spokojí se s její výmluvou, že za to může Burák. Kvůli přípravám na raut volají Robertovi, aby jim pomohl. Robert se chce přivítat se Zuzankou, ale ta mu dá najevo, ať dělá, že jí nezná. Soňa je ale podezíravá a ptá se Zuzanky, zda se s Robertem znají. Ta jí to neurčitě potvrdí. Raut dopadne dobře a při loučení dá Robert Zuzance najevo, že se jí ozve. Soňa udělá Robertovi žárlivou scénku a dokonce mu tajně vleze do mobilu. Mikeovi pak řekne, že je Zuzanka nějaká divná a že lže. Mike chce po Zuzance vysvětlení, o co tady jde, ale ta opět najde uvěřitelnou výmluvu. Veruně je ráno špatně a Marek už se těší, že jde o těhotenskou nevolnost. Veruna to ale razantně odmítá. Nedokáže si těhotenství s Markem představit a je rozhodnutá vztah ukončit. Když přijde za Markem, ten ji celý zvědavý ukazuje dupačky. Veruna se mu snaží naznačit, že bez svého kocoura nedokáže žít.

Ohnivý kuře – 37.díl – Zlomené žebro. Sleduj svůj oblíbený seriál zcela zdarma. Seriál je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku.

Další díly seriálů, popřípadě i jiný seriál najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play.

Zavřít reklamu ×

Přehraj.to